fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Co warto wiedzieć o kartach

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Co warto wiedzieć o kartach

Karty UNIQUE

Plastikowe karty cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Praktycznie każdy z nas posiada co najmniej kilka egzemplarzy różnego rodzaju kart. W Polsce dominują karty bankomatowe i bankowe, plastikowe karty lojalnościowe, identyfikatory, karty dużej rodziny oraz seniora, bilety elektroniczne w postaci kart, różnego rodzaju „wejściówki” etc. Gdyby wszystkie karty, jakimi posługujemy się na co dzień były białe, odróżnienie ich byłoby niemożliwe. Plastikowe karty zachwycają kolorowym, wyrazistym designem. W przypadku kart VIP dominują złote bądź srebrne barwy. Karty bankomatowe posiadają specjalny chip, sprzyjający prawnej wypłacie z bankomatów.

Niektóre modele zaopatrzone zostały w kody kreskowe czy magnetyczne paski. Niewątpliwą zaletą jest dowolność w zakresie personalizacji karty. Tak naprawdę możemy umieścić nań co tylko chcemy – logo i nazwę firmy, imię i nazwisko posiadacza, dane adresowe posiadacza i nazwę firmy, w której aktualnie pracuje, dowolną grafikę (począwszy od śmiesznego zwierzątka, poprzez klasyczne kształty geometryczne, a skończywszy na zielonych pejzażach), zdjęcie etc. Oczywiście design karty powinien współgrać z jej zastosowaniem – koń na plastikowej karcie dla klubu fitness nie wygląda zbyt zachęcająco.

Aby plastikowe karty sprawdziły się przy codziennej eksploatacji, niezwykle ważny jest rodzaj materiału, z którego zostaną wykonane. Plastik PVC charakteryzuje się najwyższą jakością – jest trwały, solidny oraz wytrzymały. Dodatkowy laminat zwiększa walory użytkowe i estetyczne karty sprawiając, że ta wygląda elegancko, a dodatkowo nie traci koloru.