fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Drukarnia cyfrowa, offsetowa – druk na plastiku

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Drukarnia cyfrowa, offsetowa – druk na plastiku

drukarnia kart plastikowych

Nasza drukarnia cyfrowa PlastKart specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju rozwiązań plastikowych. Działamy w oparciu o specjalistyczny sprzęt, idealny do jednostronnego bądź dwustronnego drukowania kart kolorowych lub monochromatycznych w wysokiej jakości. Specjalizujemy się w małych, średnich oraz dużych nakładach. Zajmujemy się produkcją od dziesięciu nawet do kilku tysięcy egzemplarzy plastikowych kart. Średni czas realizacji zamówienia uzależniony jest od jego wielkości i oscyluje w granicach trzech dni.

Nasz park maszyn umożliwia szybki, wysokojakościowy druk dwustronny identyfikatorów, kart lojalnościowych, rabatowych i stałego klienta, kart bankowych i bankomatowych, kart chipowych, bezstykowych oraz dotykowych, kart Mifare oraz Unique, kart kontroli dostępu i wszelkiego rodzaju rozwiązań, gdzie liczy się szybkość i precyzja.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju plastikowe karty, przeznaczone zarówno dla mniejszych jak i dużych przedsiębiorstw oraz firm. Prezentowane przez nas rozwiązania cieszą się niesłabnącą popularnością w całej Polsce. Zastosowanie najwyższej klasy tworzywa – plastiku PVC sprowadzanego między innymi z Holandii oraz Niemiec sprawia, że nasze karty nie mają sobie równych. Wygodne i proste w obsłudze dodatkowo posiadają laminat, znacząco zwiększający ich walory użytkowe i estetyczne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą niezwykle szeroką ofertą plastikowych kart. Oferowane przez nas rozwiązania dostępne są w różnych rozmiarach o grubości do 1 mm. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej, aczkolwiek istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości np. 10 kart.