fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Drukarnia internetowa kart plastikowych

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Drukarnia internetowa kart plastikowych

drukarnia kart plastikowych

Realizacja zamówienia już w jeden dzień (zależnie od jego wielkości)! Zapoznaj się z ofertą firmy PlastKart. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najlepszych na rynku kart plastikowych. Prezentowane przez nas rozwiązania znacząco różnią się od innych produktów dostępnych w sklepach. Do wyrobu naszych kart wykorzystujemy najlepszy jakościowo materiał (plastik PVC), nowoczesne, zaawansowane technologicznie i technicznie urządzenia (wyspecjalizowane drukarki) oraz niezawodny, maksymalnie trwały barwnik (paleta CMYK). Oferowane przez nas produkty są trwałe, solidne, wytrzymałe, a przy okazji również stylowe i eleganckie.

W naszej ofercie mamy karty plastikowe dowolnego rodzaju. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji starannie wyselekcjonowanych rozwiązań dla biznesu i nie tylko. Nasza drukarnia internetowa kart plastikowych tworzy karty dużej rodziny oraz karty seniora, karty lojalnościowe, rabatowe i stałego klienta, karty dla klubu fitness i biblioteczne, karty bankowe i bankomatowe, karty z chipem, paskiem magnetycznym i kodem kreskowym, identyfikatory i wiele, wiele innych.

Naszą specjalnością jest druk na wysokiej jakości plastiku PVC o grubości minimalnej 0,76 mm. Wszystkie wykonywane przez nas plastikowe wyroby są laminowane. W ofercie mamy karty o dowolnych rozmiarach. Działamy w oparciu o nowoczesny, zaawansowany sprzęt – maszyny drukujące. Zlecenia realizowane są praktycznie od razu. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej od stu nawet do kilku tysięcy sztuk, aczkolwiek wykonujemy również mniejsze zlecenia np. dziesięć sztuk. Czas oczekiwania zależny jest od wielkości zamówienia – tryb przyspieszony to raptem dwa dni.