fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Identyfikatory plastikowe – dowolny rozmiar

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Identyfikatory plastikowe – dowolny rozmiar

identyfikatory plastikowe

Drukarnia PlastKart posiada w swojej ofercie niezwykle praktyczne, wytrzymałe i eleganckie identyfikatory plastikowe. Specjalizujemy się w produkcji kart zarówno w standardowych rozmiarach (54 x 86 mm) jak i nietypowych. Wszystkie plastikowe karty posiadają minimalną grubość 0,76 mm. Prezentowane przez nas identyfikatory (na przykład na konferencję, pielgrzymkę, imprezę, pracownicze) mogą zostać zaopatrzone w wygodny otwór na karabińczyk smyczy bądź szczelinę na klips. W zależności od preferencji Klienta, karty zadrukowujemy jednostronnie bądź dwustronnie. Projekt graficzny uzależniony jest bezpośrednio od Zamawiającego. Na karcie możemy umieścić logo i dane firmy, dane osobowe, zdjęcie i stanowisko posiadacza karty, logo lub nazwę imprezy, plan godzinowy danego wydarzania, reklamę sponsora i wiele, wiele innych. W przypadku braku projektu graficznego nasi specjaliści z największą przyjemnością pomogą opracować Państwu idealny szablon.

Prezentowane przez nas plastikowe karty wykorzystywane są jako identyfikatory na różnego rodzaju spotkania: eventy, koncerty, imprezy, konferencje, a także jako identyfikatory na pielgrzymki oraz wycieczki i identyfikatory firmowe. Nasze rozwiązania cechują się najwyższą jakością wykonania. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie solidny, wytrzymałe i odporny na urazy mechaniczne plastik PVC. Zadruk odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu drukującego oraz pełen palety barw. Wszystkie karty przechodzą proces laminacji celem zwiększenia ich walorów użytkowych. Karty od PlastKart są wygodne nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Zaokrąglone rogi umożliwiają ich dowolne wkładanie i wyjmowanie np. z etui czy portfela.