fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty – bony towarowe

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty – bony towarowe

bony towarower

Bony towarowe i karty przedpłacone w postaci plastikowych kart to niezawodny sposób na szybkie zmotywowanie pracowników. Prezentowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się nie tylko w szeroko pojętym biznesie. Praktyczne, wygodne, a zarazem eleganckie mogą posłużyć jako dodatek motywacyjny do wypłaty, prezent za osiągnięcie wysokich wyników w sprzedaży, atrakcyjny podarunek dla ważnego kontrahenta bądź potencjalnego klienta lub zwykły bonus dla losowego szczęśliwca.

Niezawodne bony towarowe cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Eleganckie, wygodne w obsłudze i praktyczne – bez większych przeszkód możemy użyć ich jako: bonus dla pracownika z okazji świąt, Nowego Roku, nienagannej frekwencji, ukończenia ważnego projektu etc., kwartalnej premii, dopłaty do urlopu. Zarówno plastikowe bony towarowe jak i karty przedpłacone doskonale sprawdzą się jako drobne upominki promocyjne i konkursowe dla klientów bądź potencjalnych klientów.

Dostępne w naszej ofercie bony towarowe to sprawdzony sposób na zwiększenie obrotów firmy. Jeżeli chcesz skłonić pracowników do efektywniejszej pracy, zwiększyć skuteczność swojego zespołu, zmotywować potencjalnych partnerów biznesowych i kontrahentów, a także wynagrodzić swoim podwładnym ciężkie chwile w firmie, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. To, co pragniemy Państwu zaoferować to wysokiej klasy bony towarowe, stworzone w oparciu o Państwa indywidualne preferencje. Możliwość całkowitego spersonalizowania karty sprawia, że może ona stać się jednocześnie doskonałą reklamową prowadzonego przez Państwa biznesu.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy kart plastikowych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową na terenie całej Polski. Wykorzystujemy wyłącznie solidny, wytrzymały plastik o dodatkowo wzmocnionej strukturze, z laminatem.