fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty chipowe

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty chipowe

karty chipowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości karty plastikowe. Wszystkie prezentowane przez nas rozwiązania wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanego plastiku PVC. Solidne, wytrzymałe i eleganckie tworzywo doskonale sprawdzi się nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Oferowane przez nas plastikowe karty charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną – są odporne na zadrapania, zgniecenia, utratę koloru oraz pęknięcia. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu niezawodne plastikowe karty chipowe.

Karty chipowe, zwane również stykowymi, cechują się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Prezentowane przez nas karty wyposażone zostały w specjalny układ elektroniczny, umożliwiający przechowywanie danych. Plastikowe rozwiązania chipowe znajdą zastosowanie jako karty płatnicze, jako identyfikatory/legitymacje elektroniczne, a także w systemach kontroli dostępu do zasobów oraz pomieszczeń.

PlastKart specjalizuje się w produkcji hurtowej. Zajmujemy się dystrybucją w pełni spersonalizowanych, dostosowanych do potrzeb klienta kart chipowych w dowolnym nakładzie. Przyspieszony czas realizacji zlecenia wynosi około dwóch dni. Wszystkie plastikowe karty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo laminowanych. Karty posiadają zaokrąglone rogi. Minimalna ich grubość wynosi 0,76 mm. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością na rynku już od wielu lat. Naszym Klientom oferujemy karty eleganckie, a przy okazji również solidne i wytrzymałe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości kart plastikowych. Specjalizujemy się w produkcji dowolnego rodzaju kart, o wskazanych przez Klienta parametrach oraz kolorystyce.