fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty identyfikacyjne

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty identyfikacyjne

drukarnia kart plastikowych

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy plastikowych kart identyfikacyjnych. Dostępne w naszej ofercie produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Solidne, wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne karty doskonale sprawdzą się przy codziennej eksploatacji.

Oferowane przez nas karty identyfikacyjne – jak sama nazwa wskazuje – służą do szybkiej identyfikacji właściciela. Zależnie od Państwa potrzeb i preferencji wykonujemy plastikowe karty identyfikacyjne z indywidualnym numerem zapisanym w postaci: kodu kreskowego, na pasku magnetycznym bądź nieco bardziej nowoczesne: z numerem zlokalizowanym w mikroprocesorze. W naszej ofercie posiadamy również karty identyfikacyjne dodatkowo zabezpieczone dowolnymi metodami weryfikacji tożsamości, w tym kodem PIN.

Prezentowane przez nas karty identyfikacyjne mogą zostać w dowolny sposób spersonalizowane. To od Klienta zależy ich ogólny wygląd oraz zawarte nań informacje. Wśród dodatkowych elementów znajdujących się na oferowanych przez nas plastikowych kartach dominują: zdjęcia oraz wzory podpisu. Starannie wykonane, stworzone w oparciu o najwyższej jakości plastik, wytrzymałe, a zarazem praktyczne karty sprawdzą się do zastosowań firmowych bądź jako karty płatnicze.

Naszym Klientom oferujemy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Realizujemy zamówienia hurtowe – od 100 nawet do kilku/kilkunastu tysięcy sztuk. Czas oczekiwania wynosi do trzech dni od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji. Wszystkie karty wykonywane są na wzmocnionym plastiku, dodatkowo laminowanym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne wysokiej klasy karty plastikowe.