fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty lojalnościowe – druk

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty lojalnościowe – druk

polski producent kart plastikowych

Jak powiedzieć „dziękuje” w wyszukany sposób? Jak wynagrodzić tych najwierniejszych klientów? Jak przyciągnąć do siebie nowych odbiorców? Kluczem do sukcesu mogą okazać się nowe karty lojalnościowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości plastikowe karty lojalnościowe – w pełni spersonalizowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji, wygodne w użyciu, solidne oraz wytrzymale.

Prezentowane przez nas karty lojalnościowe stanowią podstawę każdej skutecznej kampanii reklamowej. Odpowiednio zaprojektowane przyciągną nowych, stałych klientów i zapewnią firmie nieprzerwane źródło dochodu. Dostępne w naszej ofercie plastikowe karty lojalnościowe – jak sama nazwa wskazuje – sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju programach lojalnościowych. Zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, pozwolą nawiązać nić porozumienia na linii firma – konsument sprawiając, że współpraca przebiegać będzie bez najmniejszych trudności.

Karty lojalnościowe stanowią pewną, wygodną i wysoce skuteczną reklamę na miarę XXI wieku. Jeżeli pragniesz, aby Twoja marka była powszechnie rozpoznawana, a jednocześnie masz dosyć nachalnej konkurencji, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Wybij się w swojej branży, decydując się na wysokiej klasy plastikowe karty lojalnościowe.

Specjalizujemy się w produkcji wytrzymałych, solidnych, wygodnych, a zarazem eleganckich plastikowych kart lojalnościowych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy wysokiej klasy produkty w dowolnej ilości – od stu nawet do kilku tysięcy egzemplarzy. Działamy w oparciu o dodatkowo wzmocniony oraz laminowany plastik. Termin realizacji wynosi nie więcej niż trzy dni robocze.