fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty lojalnościowe

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty lojalnościowe

Karty lojalnościowe – bycie lojalnym w dzisiejszym marketingu to podstawa sukcesu. Tworząc różnego rodzaju programy lojalnościowe oparte na kartach plastikowych zapewniasz sobie stałych klientów. Oferujemy Ci drogi kliencie najwyższej jakości karty lojalnościowe plastikowe, które doskonale sprawdzające się w partnerskich układach z konsumentem.

Spraw by każdy z Twoich klientów stał się wyjątkowy za pomocą plastikowych kart lojalnościowych. To one zachęcą do pozostawania przy Twojej marce i odchodzenia od konkurencji.

System lojalnościowy jest dziś powszechny na całym świecie, nie pozwól by Twoje przedsiębiorstwo odbiegało od standardów w innych sklepach i firmach /w kraju i na świecie/.

KARTY PLASTIKOWE nakłady na przykład 100, 200, 300, 500, 1000, 2000

Nasza strategia to produkcja kart plastikowych trwałej polskiej jakości. Od poniedziałku do soboty realizujemy zamówienia na karty plastikowe Kraków, karty plastikowe Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk. Karty plastikowe

  • karty lojlanościowe – termin relizacji 2 dni / tryb expresowy /
  • produkujmey wyłącznie na plastiku 0,76 mm /
  • wszystkie karty polaminowane,- zabezpieczone przed porysowaniem, rogi okrągłe

  • NIGDY NIE DAJEMY PAPIERU POD LAMINACJĘ – TYLKO CZYSTY PLASTIK !!!