fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty magnetyczne

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty magnetyczne

karty magnetyczne

Karty magnetyczne to specjalny typ kart zamawianych przez niektóre jeszcze firmy. Karty magnetyczne są aktualnie coraz częsciej zastępowane przez karty z kodem kreskowym. W programach lojalnościowych są w zasadzie coraz rzadziej używane na rzecz coraz popularniejszych kart plastikowych z kodem kreskowym.

Na pasku magnetycznym można nanosić dane, jest to tzw. zapis informacji. „Karta magnetyczna” jest obecnie używana przeważnie w systemach kontroli dostepu lub identyfikacji. Karty magnetyczne niestety nia mają możliwości zabezpieczenia naniesionych informacji.

Producent kart magnetycznych

Aktualnie nasza fabryka kart plastikowych oferuje karty magnetyczne z paskiem magnetycznym HICO to jest wysoki współczynnik koercji w granicach od 2700 do 4000 erstedów czyli w tym wypadku karta bardzo odporna na rozmagnesowanie

Karta magnetyczna naszej produkcji dają możliwość zapisu danych na trzech ścieżkach. Jak klient jest zainteresowany możemy po zakończeniu produkcji karty zakodować kartę.