fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty plastikowe – cena, cennik

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty plastikowe – cena, cennik

polski producent kart plastikowych

Przedstawiamy Państwu rozwiązanie na miarę XXI wieku – najwyższej jakości karty plastikowe. To, co wyróżnia prezentowane przez nas karty na tle konkurencyjnych to możliwość ich dowolnej personalizacji. Specjalizujemy się w produkcji zindywidualizowanych, wygodnych w użyciu, wytrzymałych oraz stylowych rozwiązań m.in. kart dużej rodziny, kart seniora, kart rabatowych, kart lojalnościowych, kart stałego klienta, identyfikatorów, kart pacjenta, kart dla klubów fitness i bibliotek, kart bankowych i bankomatowych

Specjalnością naszej firmy są uniwersalne karty plastikowe o szerokim zastosowaniu. Estetyczne i praktyczne zajmują mało miejsca. Wszystkie wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanego plastiku importowanego m.in. z Niemiec i Holandii. Celem utrwalenia koloru i zwiększenia wytrzymałości mechanicznej, karty przeszły proces laminacji. Niezależnie od ilości zamówionych sztuk, wszystkie posiadają grubość minimalną 0,76 mm oraz zaokrąglone rogi. Zależnie od Państwa potrzeb możliwy jest offsetowy druk jedno- bądź dwustronny.

Cena pojedynczej sztuki zależna jest od wielkości zamówienia. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży hurtowej – od 100 nawet do kilku tysięcy sztuk. Czas realizacji zamówienia waha się od jednego do kilku dni, zależnie od jego wielkości. Nasze rozwiązania cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Jakość naszych kart znacznie przewyższa jakość produktów dostępnych na naszym rynku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nieustannie poszerzającą się ofertą najwyższej jakości kart plastikowych. Wygodne w użyciu, wytrzymale i eleganckie sprawdzą się nawet przy wzmożonej eksploatacji.