fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty plastikowe VIP

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty plastikowe VIP

karty bankowe

Zastanawiasz się, jak docenić stałego Klienta? A może pragniesz zgromadzić wokół siebie stałych Kontrahentów? Albo marzy Ci się skuteczna kampania reklamowa, jednakże nie wiesz od czego zacząć? Kluczem do sukcesu jest plastikowa karta VIP. Karta VIP to najwyższej jakości produkt, stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię, solidne materiały, niezawodny druk i design, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Wygodne, praktyczne, użyteczne – doskonale sprawdzą się w każdej branży.

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości karty VIP. Plastikowe karty VIP to pewny, sprawdzony sposób na wyróżnienie ważnego dla nas Klienta. Prezentowane rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku klubów fitness, restauracji, punktów usługowych bądź sklepów odzieżowych lub elektroniką. Plastikowe karty mogą być nagrodą dla Klienta bądź jednym z produktów do kupienia. Zależnie od Państwa preferencji, mogą stanowić zbiór zniżek i promocji, upoważniać do darmowych wejść, naliczać punkty etc. Zarówno projekt karty jak i jej ogólny design zależy od Państwa indywidualnych preferencji.

Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości karty plastikowe VIP. W dowolnym kolorze, o dowolnej treści – przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej. Szacunkowy czas realizacji zamówienia wynosi od jednego do trzech dni, zależnie od jego wielkości. Nasze plastikowe karty VIP cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w ościennych krajach.

Prezentowane karty tworzymy z wysokiej klasy plastiku sprowadzanego między innymi z Holandii. Rozwiązania te są trwałe, solidne i odporne zarówno na urazy mechaniczne jak i warunki atmosferyczne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałą częścią naszej kolekcji kart plastikowych.