fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty plastikowe z nadrukiem

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty plastikowe z nadrukiem

Karty plastikowe z nadrukiem to wysokiej klasy, uniwersalny produkt, który bez wątpienia sprawdzi się w przypadku każdego przedsiębiorcy. Zależnie od projektu, karty te mogą pełnić rolę kart: lojalnościowych, stałego klienta, podarunkowych, rabatowych, klubowych, bankowych, aptecznych, stałego pacjenta etc. Nie da się ukryć, że odpowiedni nadruk może posłużyć także za praktyczną, funkcjonalną reklamę prowadzonego przez nas biznesu. Odpowiednie zestawienie kolorów, starannie dobrana grafika, minimum treści – wszystko to razem wzięte pozwala wyprzedzić konkurencję, a przy okazji na długi czas zapada w pamięci potencjalnego klienta.Karty plastikowe z nadrukiem

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy kart plastikowych. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu praktyczne karty plastikowe z nadrukiem. Niezawodne, wytrzymałe, solidne, a przy okazji… w pełni dostosowane do potrzeb Klienta. Karty plastikowe z nadrukiem umożliwiają całkowitą personalizację – wybór dowolnych wzorów, motywów oraz zestawów kolorystycznych. To, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie produkty na tle konkurencyjnych to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Karty plastikowe z nadrukiem wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Produkty o odpowiedniej grubości doskonale sprawdzą się do zastosowań codziennych. Stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane materiały są solidne, wytrzymałe i odporne na zniszczenie nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Noszone w portfelu, nawet przy codziennym użytku nie stracą faktury, kształtu czy koloru. Decydując się na nasze karty plastikowe z nadrukiem, mają Państwo pewność, iż otrzymają produkt na miarę XXI wieku.

Dostępne w naszej ofercie karty plastikowe z nadrukiem mogą zostać całkowicie spersonalizowane – zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta. Tworzymy wysokiej klasy produkty, które bez wątpienia spełnią swoją rolę – czy to jako karty bankowe, lojalnościowe, stałego klienta, promocyjne, pracownicze czy też inne. Grafika, logo firmy, dane kontaktowe, zestaw kolorów – o tym, co znajdzie się na karcie plastikowej z nadrukiem decydują nasi Zleceniodawcy. Od Państwa zależy, jak będzie wyglądała karta oraz jaką rolę będzie pełnić.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Zajmujemy się produkcją wysokojakościowych kart plastikowych z nadrukiem w dowolnej ilości. Nasze produkty trafiają do Klienta maksymalnie po 3 dniach od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. Używamy wyłącznie solidnego plastiku o grubości większej niż 0,76 mm.