fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty podarunkowe

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty podarunkowe

Dwudziesty pierwszy wiek to czas pośpiechu i ciągłego działania, który nie pozostawia czasu na tak prozaiczne sprawy jak kupno podarunku świątecznego.

Dlatego, by zamiast głowić się na prezentem, który przecież może okazać się nietrafiony, znakomitym upominkiem będzie karta podarunkowa.

Jest to bardzo oryginalna forma prezentu, ofiarowywana zazwyczaj przez zakłady pracy pracownikom, jako forma premii świątecznej, lub też wręczana przez osobę prywatną komuś bliskiemu – jako podarunek.

Karty podarunkowe wyglądem i wielkością przypominają karty płatnicze. Również jak i one posiadają unikalne kody identyfikacyjne pozwalające na uiszczenie opłaty za zakupiony towar w wybranym sklepie.

Nominał kart podarunkowych jest określony przez producenta, zamawiający powinien zaznaczyć wysokość nominału i wskazać rodzaj nadruku.

Zamówienie jest realizowane przez fabrykę w ciągu kilku dni. Każda karta jest odpowiednio chroniona przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, posiada zaokrąglone brzegi, a druk jest zabezpieczony specjalną folią.

Zamówione, gotowe karty dostarczane są pod wskazany adres przez firmę kurierską.