fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty z kodem kreskowym

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty z kodem kreskowym

KARTY Z KODEM KRESKOWYM – to karty plastikowe w których kod kreskowy jest nośnikiem danych lub identyfikatorem posiadacza. Jak tworzone są kody kreskowe? Indywidualne kody na karcie generowane są najpierw przez specjalistyczne programy. Następnie na gotowe karty nanoszone są tzw. czarne kreseczki /przy pomocą nowoczesnych aparatów i urządzeń/. W momencie gdy posiadacz Karty z Kodem Kreskowym pokazuje kartę sprzedawcy to przy pomocy czytnika kodów kreskowych następuje deszyfracja klienta /identyfikacja/.

W naszej fabryce wszystkie kody kreskowe, paskowe nanosimy łącznie z numerkami to znaczy klient, czyli posiadacz może być zidentyfikownay nie tylko z użyciem czytnika kodów kreskowych ale również na podstwie numerów znajdujących sie na karcie pod „kodem kreskowym”. Kody kreskowe bardzo skracają czas na znalezienie klienta w naszej bazie danych.

Często karty z kodem kreskowym są podstawą do sprzedaży na przykład w hurtowni Macro Cash, Selgrosie każdy klient przy kasie oraz przy wejściu pokazuje „karte z kodem kreskowym” i na jej podstawie wchodzi na hale, otrzymuje fakturę; po prostu jest identyfikowany, naliczane sa mu rabaty, zniżki i inne przywileje. W chwili obecnej z powodzeniem, szybko, solidnie realizujemy zamówienia spływające z całej Polski. Codziennie produkujemy karty plastikowe Kraków, karty plastikowe Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk.