fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Karty zbliżeniowe Unique, Mifare Classic 1K 13,56 MHz

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Karty zbliżeniowe Unique, Mifare Classic 1K 13,56 MHz

Specjalizujemy się w produkcji oraz personalizacji wysokiej jakości plastikowych kart zbliżeniowych z modułem Mifare. Prezentowane rozwiązanie przeznaczone jest do automatycznego odczytu w urządzeniach elektronicznych. Oferowane przez nas karty zbliżeniowe znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie wymagana jest szczególna identyfikacja jej posiadacza – w ekskluzywnych hotelach, zakładach pracy, firmach produkcyjnych oraz na magazynach, w siłowniach, klubach fitness i pływalniach, w ośrodkach szkoleniowych, w laboratoriach, urzędach, a nawet w bibliotekach.

Spersonalizowane, wysokojakościowe karty zbliżeniowe znacząco ułatwiają codzienne funkcjonowanie w pracy bądź korzystanie z obiektów użyteczności publicznej. Prezentowane przez nas karty można używać na potrzeby systemów kontroli dostępu do pomieszczeń i urządzeń, a także systemów rejestracji czasu pracy.

Plastikowe karty zbliżeniowe umożliwiają zapis, odczyt oraz kopiowanie danych. Każdy produkt posiada własny unikalny numer seryjny. Prezentowane przez nas karty są kompatybilne z większością wykorzystywanych obecnie systemów. Całkowita pamięć karty wynosi jeden kbajt. Istnieje możliwość całkowitego zadruku karty na wybrany kolor – w standardzie znajduje się bowiem kolor biały.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej klasy plastikowych kart zbliżeniowych. Prezentowane przez nas karty wykonane zostały w oparciu o solidne, wytrzymałe, pewne i sprawdzone materiały. Starannie wyselekcjonowane produktu sprzyjają nawet codziennej, wzmożonej eksploatacji. Naszym Klientom oferujemy zakup kart zbliżeniowych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej – od stu nawet do kilku tysięcy sztuk.