karty plastikowe
karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE WARSZAWA karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE PRODUCENT
karty plastikowe
karty plastikowe
SPECJALISTYCZNA FABRYKA
KARTY PLASTIKOWE
karty plastikowe producent
Polski producent kart plastikowych od 100 sztuk na rynek całego kraju.
karty plastikowe
karty plastikowe

karty plastikowe

Karty magnetyczne


Karty magnetyczne to specjalny typ kart zamawianych przez niektóre jeszcze firmy. Karty magnetyczne są aktualnie coraz częsciej zastępowane przez karty z kodem kreskowym. W programach lojalnościowych są w zasadzie coraz rzadziej używane na rzecz coraz popularniejszych kart plastikowych z kodem kreskowym.

Na pasku magnetycznym można nanosić dane, jest to tzw. zapis informacji. "Karta magnetyczna" jest obecnie używana przeważnie w systemach kontroli dostepu lub identyfikacji. Karty magnetyczne niestety nia mają możliwości zabezpieczenia naniesionych informacji.

Producent kart magnetycznych


Aktualnie nasza fabryka kart plastikowych oferuje karty magnetyczne z paskiem magnetycznym HICO to jest wysoki współczynnik koercji w granicach od 2700 do 4000 erstedów czyli w tym wypadku karta bardzo odporna na rozmagnesowanie

Karta magnetyczna naszej produkcji dają możliwość zapisu danych na trzech ścieżkach. Jak klient jest zainteresowany możemy po zakończeniu produkcji karty zakodować kartę.

KARTY MAGNETYCZNE

karty plastikowe
karty plastikowe
Biuro Obsługi Klienta
szybka wycena
pracujemy
w godzinach 8 -22

fabryka@plastkart.pl
karty plastikowe KARTY PLASTIKOWE producent nasza specjalizacja; karty plastikowe, karty magnetyczne, karty lojalnościowe, karty rabatowe, karty stałego klienta karty z kodem kreskowym, karty z paskiem do podpisu. karty plastikowe KARTY PLASTIKOWE PRODUCENT- dowolne nakłady ; 100, 200, 300, 500, 1000, 2000 kart plastikowych.
karty plastikowe
2006 © Fabryka Karty Plastikowe All rights reserved.

Zawsze najlepsze i najtrwalsze KARTY PLASTIKOWE PRODUCENT POLSKI.