karty plastikowe
karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE WARSZAWA karty plastikoweKARTY PLASTIKOWE PRODUCENT
karty plastikowe
karty plastikowe
INTERNETOWA FABRYKA
KARTY PLASTIKOWE
karty plastikowe producent
Polski producent kart plastikowych od 100 sztuk na rynek całego kraju.
karty plastikowe
karty plastikowe

karty plastikowe

Karty z kodem kreskowym


KARTY Z KODEM KRESKOWYM - to karty plastikowe w których kod kreskowy jest nośnikiem danych lub identyfikatorem posiadacza. Jak tworzone są kody kreskowe? Indywidualne kody na karcie generowane są najpierw przez specjalistyczne programy. Następnie na gotowe karty nanoszone są tzw. czarne kreseczki /przy pomocą nowoczesnych aparatów i urządzeń/. W momencie gdy posiadacz Karty z Kodem Kreskowym pokazuje kartę sprzedawcy to przy pomocy czytnika kodów kreskowych następuje deszyfracja klienta /identyfikacja/.

W naszej fabryce wszystkie kody kreskowe, paskowe nanosimy łącznie z numerkami to znaczy klient, czyli posiadacz może być zidentyfikownay nie tylko z użyciem czytnika kodów kreskowych ale również na podstwie numerów znajdujących sie na karcie pod "kodem kreskowym". Kody kreskowe bardzo skracają czas na znalezienie klienta w naszej bazie danych.

Często karty z kodem kreskowym są podstawą do sprzedaży na przykład w hurtowni Macro Cash, Selgrosie każdy klient przy kasie oraz przy wejściu pokazuje "karte z kodem kreskowym" i na jej podstawie wchodzi na hale, otrzymuje fakturę; po prostu jest identyfikowany, naliczane sa mu rabaty, zniżki i inne przywileje. W chwili obecnej z powodzeniem, szybko, solidnie realizujemy zamówienia spływające z całej Polski. Codziennie produkujemy karty plastikowe Kraków, karty plastikowe Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk.

karty plastikowe
karty plastikowe
Biuro Obsługi Klienta
szybka wycena
pracujemy
w godzinach 8 -22

fabryka@plastkart.pl
karty plastikowe KARTY PLASTIKOWE producent nasza specjalizacja; karty plastikowe, karty magnetyczne, karty lojalnościowe, karty rabatowe, karty stałego klienta karty z kodem kreskowym, karty z paskiem do podpisu. karty plastikowe KARTY PLASTIKOWE PRODUCENT- dowolne nakłady ; 500, 1000, 2000, 3000, 5000 kart plastikowych.
karty plastikowe
2006 © Fabryka Karty Plastikowe All rights reserved.