fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Producent kart plastikowych

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Producent kart plastikowych

producent kart plastikowych

Karty plastikowe stały się dziś niemal tak powszechnym narzędziem jak gotówka. Ułatwiają nam nasze codzienne życie. Towarzyszą na każdym kroku, stały się wszechobecne dzięki swej uniwersalnej postaci. Karty plastikowe są trwałe co dało im przewagę nad banknotami, wizytówkami papierowym oraz inną formą reklamy.

Nasza fabryka specjalizuję się w produkcji najróżniejszych rodzajów kart /producent kart plastikowych/. Są to karty lojalnościowe, karty stałego klienta, karty rabatowe i wiele innych. Produkujemy karty już od 200 sztuk jednego wzoru dla wielu sklepów, klubów z miejscowości rozsianych po całym kraju. Bez względu czy jesteś dużym, czy małym przedsiębiorcą zamów u nas u producenta plastikowe karty i popraw image swojej firmy.

W dziedzinie produkcji kart osiągnieliśmy bardzo dużo współpracujemy z firmami z największych polskich miast takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Warszawa , Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Radom, Kielce, Toruń, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik , Tychy, Dąbrowa Górnicza, Wałbrzych, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Tarnów, Zielona Góra, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jastrzębie Zdrój ale wśród naszych klientów możemy poszczycić się również mniejszymi miastami. Nasza firma to czołowy producent kart plastikowych, kart do bankomatów w kraju. Chcesz nawiązać współpracę, zapraszam do skontaktowania się z nami. Karty magnetyczne i produkcja kart towarzyszy nam od dawna jesteśmy doświadczoną firma, wystawiamy faktury VAT klientom. Jest wielu producentów na polskim rynku np ale my realizujemy zlecenia najszybcie, w kilka dni.

Producent kart plastikowych

Jako, że karty plastikowe stały się codziennością my jako firma produkująca karty plastikowe, karty stałego klienta, karty rabatowe, karty lojalnościowe i inne wychodzimy naprzeciw Tobie i Twojej działalności gospodarczej.

Od lat zajmujemy się drukiem kart plastikowych magnetycznych tak by unowocześniać Twój biznes. To Ty decydujesz jakiego rodzaju karty z jaką grafiką potrzebujesz a my realizujemy zlecenie na specjalnych najnowszych maszynach do kart plastikowych. Stajemy się coraz bardziej otwarci na propozycję naszych klientów. Współpracujemy z firmami z Poznania, Warszawy, Krakowa a także z przedsiębiorcami z mniejszych miast.