fabryka@plastkart.pl
514 865 888
22 350 - 70 - 84

Produkcja, personalizacja i mailing kart

Karty plastikowe Warszawa- PRODUKCJA 200, 300, 500,1000 karty stałego klienta, karty rabatowe -20 % RABATY lojalnościowe, magnetyczne, bankowe

Produkcja, personalizacja i mailing kart

Nasza firma specjalizuje się szeroko pojętych kwestiach związanych z wdrażaniem oraz funkcjonowaniem różnorodnych systemów działających w oparciu o plastikowe karty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo praktycznie wszystkie rodzaje kart PCW, począwszy od prostych kart lojalnościowych, poprzez niezwykle praktyczne karty bezstykowe, a skończywszy na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. Oprócz produkcji oraz dystrybucji, zajmujemy się również kompleksowym doradztwem w zakresie oferowanych przez nas produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, stworzone w oparciu o najwyższej jakości materiały – plastik PCW sprowadzany między innymi z Holandii. Zajmujemy się produkcją funkcjonalnych, wygodnych, wytrzymałych, a zarazem niebywale stylowych kart plastikowych, w tym płatniczych, certyfikowanych, lojalnościowych, identyfikacyjnych, magnetycznych, z mikroprocesorem i wiele, wiele więcej.

Oprócz standardowych usług, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg produktów dodatkowych. Specjalizujemy się w tworzeniu stylowych identyfikacji wizualnych, w oparciu o własne projekty bądź ścisłe wytyczne naszego Klienta. Współpracujemy z najlepszymi grafikami celem personalizacji powierzonych kart plastikowych. Na życzenie Klienta zajmujemy się również mailingiem (kompletowanie plastikowej karty wraz z ulotką, wkładanie do koperty oraz wysyłka do wskazanych placówek firmy bądź osób).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dotyczącą najwyższej jakości kart plastikowych. Zamówienia realizujemy w ciągu trzech dni. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej – od stu nawet do kilkunasty tysięcy sztuk. Towar dostarczamy nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy.